HOME HOTELURI MOTELURI PENSIUNI / VILE AGENTII TURISTICE STATIUNI BALNEARE CAMPINGURI RESTAURANTE
CONSTANTA
HARTI
TRANSPORTURI
OBIECTIVE TURISTICE
REZERVATII NATURALE
PROGRAME CULTURALE
GALERIE FOTO
Angels Turism
Constanta, B-dul 1 Decembrie 1918, nr. 6, Bl. L56, Jud Constanta
Tel 0241-672.827 Fax 0241-672.827
Gibraltar Travel
Constanta,Bd. Mamaia 135-137, Jud Constanta
Tel 0241-634.466/0241-607.338 Fax 0241-634.400
travel@gibraltar.ro
Romsejur Travel
Constanta, B-dul Al. Lapusneanu nr. 77, Bl. LV6,A-1/1, Jud Constanta
Tel 0241-549.426 Fax 0241-549.426 Mobil 0723-347.509
www.romsejour.eu
office@romsejour.eu
Gamma Touristic
Constanta, B-dul Mamaia nr. 252, Jud Constanta
Tel 0241-540.804
www.estival.ro
delfinariu@estival.ro
Regent Tour
Constanta, B-dul Mamaia nr.110, Jud Constanta
Tel 0241-615.280 Fax 0241-615.280
www.regenttour.ro
regenttouret@yahoo.com
Mistral Voyages
Constanta, B-dul Mamaia nr.75, Jud Constanta
Tel 0241-508.349 Fax 0241-519.545
www.mistralvoyages.ro
office@mistralvoyages.ro
Icar Tours
Constanta, B-dul Tomis nr. 130, Jud Constanta
Tel 0241-553.790 Fax 0241-521.728
www.icar.ro
constanta@icar.ro
Paradis Tours
Constanta, B-dul Tomis nr. 65, Jud Constanta
Tel 0241-552.858 Fax 0341-452.699
www.paradistours.ro
office@paradistours.ro
Gamma Touristic
Constanta, B-dul Tomis nr.110, Jud Constanta
Tel 0241-550.125 Fax 0341-174.818
www.estival.ro
tomis@estival.ro
Unique Travel&Events
Constanta, Jud Constanta
Tel 0241-696.922 Fax 0241-696.922
www.uniquetravel.ro
marketing@uniquetravel.ro
Gamma Touristic
Constanta, str. Stefan cel Mare - pasaj pietonal Tomis Mall ,Jud Constanta
Tel 0241-521/242 Fax 0341-174.819
www.estival.ro
stefan@estival.ro
Paralela 45
Constanta, Str. Tomis nr.105, Jud Constanta
Tel 0241-520.603 Fax 0241-520.607
www.paralela45.ro
constanta@paralela45.ro
Gamma Touristic
Constanta, Str. Unirii nr. 80 ,Jud Constanta
Tel 0241-540.604 Fax 0241-540.604
www.estival.ro
Alexis
Costinesti, Str. Siretului Nr. 22, Jud Constanta
Tel 0241-660.089 Fax 0241-660.089
Romsejur Travel
Mamaia, Jud Constanta
Tel 0241-831.844 Fax 0241-831.844
www.romsejur.eu
office@romsejur.eu
Gamma Touristic
Mangalia ,Sos. Constantei nr. 50 ,Jud Constanta
Tel 0241-754.550
www.estival.ro
mangalia@estival.ro
Icar Tours
Mangalia, Sos Constantei, Bl. P4ab, Jud Constanta
Tel 0241-753.232 Fax 0341-107.048
www.icar.ro
mangaliaa@icar.ro
Paralela 45
Neptun, Str. Trandafirilor, Jud Constanta
Tel 0241-701.702 Fax 0241-701.701
www.paralela45.ro
neptun@paralela45.ro